365 STB

Channel List

Groups

Channels

  • MLS SOCCER 01: Portland Timbers vs Nashville SC (03.08-7PM ET)
  • MLS SOCCER 02: Los Angeles Football Club vs Philadelphia Union (03.08-10:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 1: UEFA Champions League Draw (07.10-5:30AM ET)
  • SOCCER EVENT 2: Guimaraes vs Gil Vicente (07.10-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 3: FC Botosani vs FK Astra Giurgiu (07.10-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 4: Real Sociedad vs Granada (07.10-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 5: Sporting CP vs Santa Clara (07.10-14:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 6: Real Madrid vs Alavés (07.10-16PM ET)
  • SOCCER EVENT 7: Paços de Ferreira vs Braga (07.10-16:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 8: Viitorul Constanta vs Academica Clinceni (07.10-19PM ET)
  • SOCCER EVENT 9: Toronto FC vs DC United (07.10-20PM ET)
  • SOCCER EVENT 10: Seattle Sounders FC vs San Jose Earthquakes (07.10-21PM ET)
  • SOCCER EVENT 1: Falkenbergs FF vs Östersunds FK (07.11-9PM ET)
  • SOCCER EVENT 2: Hammarby vs Sirius (07.11-9PM ET)
  • SOCCER EVENT 3: FC Arsenal Tula vs FC Tambov (07.11-9PM ET)
  • SOCCER EVENT 4: Hermannstadt vs Voluntari (07.11-10:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 5: Racing Santander vs Huesca (07.11-11PM ET)
  • SOCCER EVENT 6: Austria Vienna vs TSV Hartberg (07.11-11PM ET)
  • SOCCER EVENT 7: Osasuna vs Celta Vigo (07.11-11PM ET)
  • SOCCER EVENT 8: Lazio vs Sassuolo (07.11-11:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 9: Legia Warsaw vs Cracovia (07.11-11:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 10: Akhmat Grozny vs Zenit St Petersburg (07.11-11:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 11: Haugesund vs Molde (07.11-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 12: Randers FC vs Odense Boldklub (07.11-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 13: FC Zürich vs FC Sion (07.11-12:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 14: FC Xanthi vs Asteras Tripoli (07.11-12:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 15: Lamia vs Larissa FC (07.11-12:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 16: Panionios vs Panetolikos (07.11-12:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 17: Volos NFC vs Atromitos (07.11-12:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 18: FC Ingolstadt 04 vs FC Nurnberg (07.11-12:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 19: Las Palmas vs Mirandes (07.11-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 20: Brescia vs Roma (07.11-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 21: Sochi vs Spartak Moscow (07.11-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 22: Valladolid vs Barcelona (07.11-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 23: Goztepe vs Genclerbirligi (07.11-14PM ET)
  • SOCCER EVENT 24: Wisla Krakow vs Korona Kielce (07.11-14PM ET)
  • SOCCER EVENT 1: Slask Wroclaw vs Pogon Szczecin (07.12-6:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 2: FC Nordsjaelland vs AaB (07.12-8PM ET)
  • SOCCER EVENT 3: Espanyol vs Eibar (07.12-8PM ET)
  • SOCCER EVENT 4: Helsingborg vs AIK (07.12-8:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 5: Orebro SK vs Varbergs BoIS FC (07.12-8:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 6: Piast Gliwice vs Jagiellonia Bialystok (07.12-9PM ET)
  • SOCCER EVENT 7: Toronto FC vs DC United (07.12-9PM ET)
  • SOCCER EVENT 8: Lokomotiv Moscow vs FC Ufa (07.12-9:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 9: FC Thun vs Neuchatel Xamax (07.12-10PM ET)
  • SOCCER EVENT 10: Lucerne vs FC Lugano (07.12-10PM ET)
  • SOCCER EVENT 11: Servette vs St Gallen (07.12-10PM ET)
  • SOCCER EVENT 12: Deportivo La Coruña vs Extremadura UD (07.12-11PM ET)
  • SOCCER EVENT 13: Dinamo Bucuresti vs CSMS Iasi (07.12-11PM ET)
  • SOCCER EVENT 14: Levante vs Athletic Bilbao (07.12-11PM ET)
  • SOCCER EVENT 15: Genoa vs Spal (07.12-11:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 16: Ankaragucu vs Galatasaray (07.12-11:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 17: IFK vs Djurgardens IF (07.12-11:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 18: Mjallby vs BK Hacken (07.12-11:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 19: Lech Poznan vs Lechia Gdansk (07.12-11:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 20: CSKA Moscow vs FK Rubin Kazan (07.12-11:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 21: Dinamo Moscow vs Krylia Sovetov (07.12-11:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 22: Gazovik Orenburg vs Rostov (07.12-11:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 23: FC Copenhagen vs Brøndby (07.12-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 24: Aalesund vs Bodo/Glimt (07.12-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 25: Kristiansund BK vs Stabaek (07.12-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 1: Toronto FC vs DC United (07.13-9AM ET)
  • SOCCER EVENT 2: Sepsi Sfantu Gheorghe vs Chindia Targoviste (07.13-11AM ET)
  • SOCCER EVENT 3: Kasimpasa vs Caykur Rizespor (07.13-11:30AM ET)
  • SOCCER EVENT 4: Kayserispor vs Gazisehir Gaziantep (07.13-11:30AM ET)
  • SOCCER EVENT 5: OL Reign vs Portland Thorns FC (07.13-11:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 6: Kalmar FF vs Elfsborg (07.13-13PM ET)
  • SOCCER EVENT 7: Malmo FF vs IFK Norrkoping (07.13-13PM ET)
  • SOCCER EVENT 8: Hobro IK vs Lyngby (07.13-13PM ET)
  • SOCCER EVENT 9: Almeria vs Rayo Vallecano (07.13-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 10: Sporting Gijón vs Málaga (07.13-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 11: CFR Cluj-Napoca vs Gaz Metan (07.13-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 12: Alavés vs Getafe (07.13-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 13: Villarreal vs Real Sociedad (07.13-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 14: Denizlispor vs Trabzonspor (07.13-14PM ET)
  • SOCCER EVENT 15: Konyaspor vs Istanbul Basaksehir (07.13-14PM ET)
  • SOCCER EVENT 16: Yeni Malatyaspor vs Besiktas (07.13-14PM ET)
  • SOCCER EVENT 17: Maritimo vs Rio Ave (07.13-14PM ET)
  • SOCCER EVENT 18: Oeste vs Cruzeiro (07.13-15PM ET)
  • SOCCER EVENT 19: AD Alcorcon vs Tenerife (07.13-15:45PM ET)
  • SOCCER EVENT 20: Elche vs Albacete (07.13-15:45PM ET)
  • SOCCER EVENT 21: Inter Milan vs Torino (07.13-15:45PM ET)
  • SOCCER EVENT 22: Granada vs Real Madrid (07.13-16PM ET)
  • SOCCER EVENT 23: Vitoria Setubal vs FC Famalicao (07.13-16:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 24: Los Angeles FC vs Houston Dynamo (07.13-20PM ET)
  • SOCCER EVENT 25: Oklahoma City Energy FC vs FC Tulsa (07.13-20PM ET)
  • SOCCER EVENT 26: Sky Blue FC vs North Carolina Courage (07.13-22PM ET)
  • MLS SOCCER 01: Chicago Fire vs Seattle Sounders FC (07.14-9AM ET)
  • MLS SOCCER 02: New York City FC vs Orlando City SC (07.14-8PM ET)
  • MLS SOCCER 03: Philadelphia Union vs Inter Miami CF (07.14-10:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 1: Chicago Fire vs Seattle Sounders FC (07.14-9PM ET)
  • SOCCER EVENT 2: Santa Clara vs Desportivo Aves (07.14-9PM ET)
  • SOCCER EVENT 3: Portimonense vs Boavista (07.14-14:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 4: Arka Gdynia vs Gornik Zabrze (07.14-14:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 5: Zaglebie Lubin vs Wisla Krakow (07.14-14:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 6: FC Basel vs FC Zürich (07.14-14:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 7: Atalanta vs Brescia (07.14-15:45PM ET)
  • SOCCER EVENT 8: Benfica vs Guimaraes (07.14-16:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 9: Gil Vicente vs Tondela (07.14-16:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 10: New York City FC vs Orlando City SC (07.14-20PM ET)
  • SOCCER EVENT 11: Philadelphia Union vs Inter Miami CF (07.14-22:30PM ET)
  • MLS SOCCER 01: Seattle Sounders FC vs FC Dallas (07.15-9AM ET)
  • MLS SOCCER 02: Vancouver Whitecaps vs San Jose Earthquakes (07.15-9PM ET)
  • SOCCER EVENT 1: Krylia Sovetov vs Krasnodar (07.15-9AM ET)
  • SOCCER EVENT 2: Ural Sverdlovsk Oblast vs FC Arsenal Tula (07.15-9AM ET)
  • SOCCER EVENT 3: Seattle Sounders FC vs FC Dallas (07.15-9AM ET)
  • SOCCER EVENT 4: Spartak Moscow vs Akhmat Grozny (07.15-11AM ET)
  • SOCCER EVENT 5: Moreirense vs Paços de Ferreira (07.15-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 6: Molde vs Viking FK (07.15-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 7: Sandefjord vs Aalesund (07.15-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 8: Stromsgodset vs Mjondalen IF (07.15-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 9: Bodo/Glimt vs Kristiansund BK (07.15-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 10: Valerenga vs Haugesund (07.15-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 11: Neuchatel Xamax vs FC Sion (07.15-12:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 12: Aris vs Panathinaikos (07.15-12:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 13: OFI Crete vs Olympiakos (07.15-12:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 14: AIK vs Sirius (07.15-13PM ET)
  • SOCCER EVENT 15: Djurgardens IF vs Falkenbergs FF (07.15-13PM ET)
  • SOCCER EVENT 16: IFK vs Helsingborg (07.15-13PM ET)
  • SOCCER EVENT 17: Milan vs Parma (07.15-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 18: Bologna vs Napoli (07.15-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 19: Sampdoria vs Cagliari (07.15-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 20: Zenit St Petersburg vs Gazovik Orenburg (07.15-13:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 21: Braga vs Belenenses (07.15-14:15PM ET)
  • SOCCER EVENT 22: FC Lugano vs FC Thun (07.15-14:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 23: Young Boys vs Servette (07.15-14:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 24: TSV Hartberg vs Austria Vienna (07.15-14:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 25: Odds BK vs SK Brann (07.15-14:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 1: Brisbane Roar vs Adelaide United (07.19-5:30AM ET)
  • SOCCER EVENT 2: Malmo FF vs Kalmar FF (07.19-8:30AM ET)
  • SOCCER EVENT 3: Sirius vs IFK Norrkoping (07.19-8:30AM ET)
  • SOCCER EVENT 4: Varbergs BoIS FC vs AIK (07.19-8:30AM ET)
  • SOCCER EVENT 5: FC Sion vs FC Lugano (07.19-10AM ET)
  • SOCCER EVENT 6: FC Thun vs St Gallen (07.19-10AM ET)
  • SOCCER EVENT 7: Lucerne vs Neuchatel Xamax (07.19-10AM ET)
  • SOCCER EVENT 8: Servette vs FC Basel (07.19-10AM ET)
  • SOCCER EVENT 9: Odense Boldklub vs Randers FC (07.19-10AM ET)
  • SOCCER EVENT 10: Chindia Targoviste vs Dinamo Bucuresti (07.19-11AM ET)
  • SOCCER EVENT 11: Alavés vs Barcelona (07.19-11AM ET)
  • SOCCER EVENT 12: Parma vs Sampdoria (07.19-11:15AM ET)
  • SOCCER EVENT 13: Lech Poznan vs Jagiellonia Bialystok (07.19-11:30AM ET)
  • SOCCER EVENT 14: Legia Warsaw vs Pogon Szczecin (07.19-11:30AM ET)
  • SOCCER EVENT 15: Piast Gliwice vs Cracovia (07.19-11:30AM ET)
  • SOCCER EVENT 16: Slask Wroclaw vs Lechia Gdansk (07.19-11:30AM ET)
  • SOCCER EVENT 17: Elfsborg vs Djurgardens IF (07.19-11:30AM ET)
  • SOCCER EVENT 18: Falkenbergs FF vs Helsingborg (07.19-11:30AM ET)
  • SOCCER EVENT 19: Östersunds FK vs BK Hacken (07.19-11:30AM ET)
  • SOCCER EVENT 20: Brøndby vs AaB (07.19-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 21: Aalesund vs Stabaek (07.19-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 22: Kristiansund BK vs Valerenga (07.19-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 23: Rosenborg vs Sandefjord (07.19-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 24: Sarpsborg FK vs Odds BK (07.19-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 25: Stromsgodset vs Molde (07.19-12PM ET)
  • SOCCER EVENT 26: FC Botosani vs Universitatea Craiova (07.19-12:30PM ET)
  • SOCCER EVENT 27: Valladolid vs Real Betis (07.19-12:30PM ET)